SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR TYTULARNY

SPONSOR STRATEGICZNY

oblk_2023-24

SPONSORZY STRATEGICZNI

Elektryzujący powrót do Grodu Kopernika

sie 2, 2022

Angelika Stankiewicz ponownie ubierze koszulkę Katarzynek!

To wiadomość, która z pewnością ucieszy sporą rzeszę kibiców. Jedna z najbardziej charyzmatycznych polskich zawodniczek w nadchodzącym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet zagra w barwach Energi. Ostatni raz w toruńskich barwach popularna „Siwa” grała w sezonie 2018/19. Wystąpiła wtedy w 27 meczach i zdobywała średnio 10,7 punktu na mecz. Kolejne lata spędziła w Ceglédi EKK (Węgry), Herner TC (Niemcy) oraz Polskie Przetwory Basket-25 Bydgoszcz. W klubie lokalnych rywali grała przez ostatnie dwa sezony.

Angelika Stankiewicz urodziła się 31 marca 1995 roku w Warszawie. Mierzy 170 cm wzrostu. Może grać na pozycji rzucającej oraz rozgrywającej.

Cieszymy się z pozyskania tak dobrej zawodniczki do naszego klubu. Powrót Angeliki Stankiewicz do Torunia jest dla nas bardzo dużym wydarzeniem. Obie strony dążyły do tego i chciały ze sobą współpracować, dlatego udało się sfinalizować rozmowy. Klub wspomina Angelikę jako bardzo pozytywną osobę, która wnosiła ducha walki do zespołu. Z pewnością będzie ważnym filarem naszej drużyny – skomentowała dyrektor klubu, Krystyna Bazińska-Michałowska.

Witamy w Toruniu!

?  PZKosz ⬆️, Sandra Kwiatkowska ⬇️


 

A_Stankiewicz