SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR TYTULARNY

SPONSOR STRATEGICZNY

oblk_2023-24

SPONSORZY STRATEGICZNI

Mecz za meczem. Teraz czas na wyjazd do Gorzowa Wielkopolskiego

sty 5, 2024

Trudne zadanie Energi Polski Cukier Toruń. Katarzynki w sobotę 6 stycznia zagrają na wyjeździe z PolskaStrefaInwestycji Enea AJP Gorzów Wielkopolski

Nasze rywalki to aktualnie lider Orlen Basket Ligi Kobiet z imponującym bilansem 11-2 i kompletem siedmiu domowych zwycięstw. Jedyne porażki to wyjazdy do Sosnowca i Wrocławia, za to gorzowianki, jako jedyne w tym sezonie zdołały pokonać KGHM BC Polkowice.

– Czeka nas bardzo trudny mecz, bo trener Dariusz Maciejewski na pewno będzie chciał wygrać jak najwyżej. W sporcie ważna jest regeneracja, mieliśmy mało czasu po meczu z Zagłębiem, ale spróbujemy przygotować jakieś niespodzianki. Mam w głowie kilka pomysłów i ma nadzieję, że nie będzie źle – mówi trener Elmedin Omanić.

W pierwszym meczu te niespodzianki się nie udały i to była jedna z najwyższych porażek Energi Polskiego Cukru Toruń (49:82). Wtedy nie do zatrzymania był duet: rozgrywająca Elena Tsineke i skrzydłowa Chloe Bibby (w sumie 52 punkty). Z kolei dla Katarzynek był to zdecydowanie najgorszy mecz w ofensywie (tylko 35 procent z gry).

Mecz rewanżowy w Gorzowie Wielkopolskim rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00. Transmisja w serwisie emocje.tv

? Robert Berent