SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR TYTULARNY

SPONSOR STRATEGICZNY

oblk_2023-24

SPONSORZY STRATEGICZNI

Polski Cukier sponsorem tytularnym!

lis 20, 2023

Z wielką przyjemnością możemy oznajmić, że Katarzynki kontynuują współpracę z Krajową Grupą Spożywczą S.A. a sponsorem tytularnym torunianek został Polski Cukier. Tym samym oznacza to, że nasza drużyna będzie kontynuować grę w Orlen Basket Ligi Kobiet pod nazwą – Energa Polski Cukier Toruń.

Polski Cukier to jedna z uznanych marek Krajowej Grupy Spożywczej S.A. – największego, państwowego producenta żywności w Polsce i jedynego podmiotu o znaczeniu strategicznym dla bezpieczeństwa żywnościowego w kraju. Spółki Grupy Kapitałowej Krajowej Grupy Spożywczej S.A. i Oddziały Krajowej Grupy Spożywczej S.A to podmioty niejednokrotnie z ponad 100-letnią tradycją na rynku, które dzisiaj z powodzeniem funkcjonują w wielu różnych segmentach i na różnych rynkach. Grupa Kapitałowa Krajowej Grupy Spożywczej S.A. ciągle się rozwija, pozyskując nowe podmioty oraz wkraczając w kolejne segmenty działalności. Celem powstania Grupy była dywersyfikacja działalności oraz budowanie silnego holdingu spożywczego. Siłą Krajowej Grupy Spożywczej S.A. są ludzie, doświadczenie, działanie w zgodzie z naturą oraz odważne patrzenie w przyszłość. Spółka stawia na nowoczesność i innowacyjność. Jej produkty trafiają zarówno do małych sklepów jak i do największych sieci handlowych. Cieszą się zaufaniem renomowanych koncernów spożywczych, chemicznych i farmaceutycznych na całym świecie.

Dziekujemy za okazane wsparcie i zaufanie. Wierzymy, że ta współpraca będzie się rozwijać i przyniesie wiele korzyści dla obu stron.