SPONSOR STRATEGICZNY

SPONSOR TYTULARNY

SPONSOR STRATEGICZNY

oblk_2023-24

SPONSORZY STRATEGICZNI

Wychowanka ponownie zagra w koszulce Katarzynek

lip 21, 2023

Oliwia Trzymkowska to kolejna z młodych zawodniczek, która związała się z toruńskim klubem. Wychowanka Katarzynek mierzy 182 cm wzrostu i może grać na pozycji niskiej lub silnej skrzydłowej. Urodzona w Toruniu zawodniczka wraca do rodzinnego miasta po czterech latach. Poprzednie sezony spędziła w drużynach UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki oraz PZU Ślęza II MOS Wrocław. To właśnie w drużynie z dolnego śląska wracała do zdrowia po kontuzji, której doznała jeszcze za czasów gry w Aleksandrowie Łodzkim. W Toruniu ostatnie występy zanotowała w sezonie 2018/19. Teraz ponownie założy koszulkę Katarzynek i ma nadzieję na dalszy rozwój swojej kariery.

– Bardzo się cieszę z powrotu do Torunia po dłuższej przerwie. Klub wyciągnął do mnie rękę, mimo ciężkiej kontuzji. Dostałam szansę, którą chcę wykorzystać i jestem podekscytowana perspektywą debiutu na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej w macierzystym klubie. Liczę, że to będzie udany sezon zarówno dla mnie, jak i dla całej drużyny.

Z kolei dyrektor Energi Krajowej Grupy Spożywczej Toruń, Krystyna Bazińska-Michałowska dodała:

– Oliwia jest naszą wychowanką i chciała wrócic do Torunia. My jej to umożliwiliśmy, otoczylismy opieką i obecnie może już trenować pod okiem naszego trenera. Cieszymy się, że zawodniczki chcą tu wracać, bo to oznacza, że  klub ma dobrą opinię i praca, którą wykonujemy ma sen. Liczymy, że od października będzie godnie reprezentować barwy Katarzynek.

? Ślęza Wrocław